Wczytywanie...
Godziny otwarcia: 7:00 - 17:00

W dniach 12-13 września 2015r w Rypinie odbyły się jak co roku targi AGRA. Nie mogło na nich zabraknąć naszej firmy.

Podczas targów nasi klienci mieli okazję zapoznać się z częścią produkowanych przez nas maszyn. Na naszym stanowisku można było zobaczyć między innymi specjalnie wyposażony wóz asenizacyjny, owijarkę do bel ze stawiaczem, rozsiewacz nawozów, ładowacz czołowy wraz z osprzętem, kultywator podorywkowy. Na wystawie można było zapoznać się z naszymi nowymi produktami. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy na nich łyżko-krokodyl oraz aplikator doglebowy gnojowicy.Drugiego dnia targów na naszym stoisku pojawili się przedstawiciele Władz Samorządowych panowie Paweł Grzybowski Burmistrz Miasta Rypin oraz Zbigniew Zgórzyński Starosta Rypiński aby wręczyć nam puchar i wyróżnienie w kategorii „Maszyny i Sprzęt Rolniczy”

Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zauważeni przez organizatorów wśród tylu firm prezentujących zwoje wyroby i dziękujemy za wyróżnienie.

Nagroda dla Marco-Polo na targach w RypinieNagroda dla Marco-Polo na targach w RypinieNagroda dla Marco-Polo na targach w RypinieNagroda dla Marco-Polo na targach w Rypinie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

© Grupa Marco-Polo Sp. Zz o.o. sp. k. 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.